[ Головна сторінка · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Валькірія  
Форум » Fields of eternity » Філософія » Релігія
Релігія
Яку релігію ви сповідуєте?
1. Християнство [ 1 ] [20.00%]
2. Язичництво [ 1 ] [20.00%]
3. Я - Сатаніст [ 1 ] [20.00%]
4. Я - Атеїст [ 2 ] [40.00%]
Усього відповідей: 5
DarkElementalДата: Вівторок, 15.07.2008, 01:44 | Повідомлення # 1
Cruciatus Apud Inferos
Група: Абздєц, які матьорі
Повідомлень: 67
Репутація: 1
Статус: Offline
cool cool cool



 
LilithДата: Неділя, 20.07.2008, 16:54 | Повідомлення # 2
Прах
Група: Ех...
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
Стільки релігій у людей,стільки вірувань...Можна й заплутатись.
В принципі,я категорично проти християнства тому,що це тісна рамка,в яку влазять люди заради якогось там обіцяного раю.Їм споконвіку втирали,що ми творіння рук божих,тому ми маєм йому підкорятись.До християнства було язичництво.Я вважаю,що язичництво має розвиватись.А з приводу Сатани і сатанізму...Так як християнство встановлює величезні рамки і стіни первинним людським потребам,відчуттям і бажанням,то сатанізм навпаки-ламає рамки.Я вважаю себе сатаністкою,проте я поважаю язичництво як первинну релігію,якій підкорялись наші стародавні предки.


прибацане
 
spiritДата: Субота, 02.08.2008, 19:40 | Повідомлення # 3
Прах
Група: Ех...
Повідомлень: 7
Репутація: 0
Статус: Offline
Я сповідую християнство. якби там не було, але я парюся щодо Судного дня, якого чекати доведеться недовго, так от я хочу бути в раю, і тому стараюся докласти всіх зусиль, щоб це сталося. я надіюся, шо там можна буде слухати мятал, і мати свою тусню і тд, тп smile
 
LilithДата: Неділя, 03.08.2008, 12:54 | Повідомлення # 4
Прах
Група: Ех...
Повідомлень: 13
Репутація: 0
Статус: Offline
хм........Наївна.........

прибацане
 
LuciferДата: П’ятниця, 15.08.2008, 19:49 | Повідомлення # 5
Падший
Група: Абздєц, які матьорі
Повідомлень: 66
Репутація: 1
Статус: Offline
Ага...в раю кричати AVE SATAN... гы...


 
AzathothДата: П’ятниця, 29.08.2008, 10:07 | Повідомлення # 6
Черв’як
Група: Матьорі дядькі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
я считаю себя атеистом, для меня нету ни одной подходящей религи, так как религия - это плод слабых и бедных людей которые просто надеятся на то что после смерти богатые люди будут наказаные...
а ад и рай, тот еще дебелизм- лично мне даж если быть в раю, то перспектива !ВЕЧНОГО! летания между облоков ни чем не лутше ада.... эта вечность! слишком долгий срок, безисходность... так и дум металистом моно стать )))


…тот последний бесформенный кошмар в средоточии хаоса, который богомерзко клубится и бурлит в самом центре бесконечности — безграничный султан демонов Азатот, имя которого не осмелятся произнести ничьи губы, кто жадно жуёт в непостижимых, тёмных покоях вне времени под глухую, сводящую с ума жуткую дробь барабанов и тихие монотонные всхлипы проклятых флейт, под чей мерзкий грохот и протяжное дудени
 
MorfinaДата: Середа, 03.09.2008, 17:56 | Повідомлення # 7
Прах
Група: Ех...
Повідомлень: 14
Репутація: 1
Статус: Offline
А я не відношу себе до якоїсь певної релігії. спокійно можу спілкуватись як і з сатаністами так і з хритиянами. і покищо ніхто мене не переконав в своїй правоті
 
AzathothДата: П’ятниця, 05.09.2008, 14:45 | Повідомлення # 8
Черв’як
Група: Матьорі дядькі
Повідомлень: 32
Репутація: 0
Статус: Offline
Quote (Morfina)
А я не відношу себе до якоїсь певної релігії. спокійно можу спілкуватись як і з сатаністами так і з хритиянами. і покищо ніхто мене не переконав в своїй правоті

... хехе ... я тож могу нормально общатся и с теми и с другими.... пока мне не начинают они пробовать промыть мозги ))))


…тот последний бесформенный кошмар в средоточии хаоса, который богомерзко клубится и бурлит в самом центре бесконечности — безграничный султан демонов Азатот, имя которого не осмелятся произнести ничьи губы, кто жадно жуёт в непостижимых, тёмных покоях вне времени под глухую, сводящую с ума жуткую дробь барабанов и тихие монотонные всхлипы проклятых флейт, под чей мерзкий грохот и протяжное дудени
 
MorfinaДата: Середа, 10.09.2008, 19:07 | Повідомлення # 9
Прах
Група: Ех...
Повідомлень: 14
Репутація: 1
Статус: Offline
Якщо так висловлюватись, то мені "промывают мозги" ледь не кожен день. а бабки при виході з цвинтаря тикають бумажки " навіщо читати біблію " wink
 
Форум » Fields of eternity » Філософія » Релігія
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:

Официальный сайт Burzum и Варга Викернеса Качайте рок //metal-time.ucoz.ru/ http://darkened-mind.at.ua Go†hs@UAmetal.lviv.ua Цитатник Металлиста
Copyright by Black Metal Corp © 2024 |